Toalettpappershållare Ifö Care för Armstöd
Rek. pris 519 kr
309 kr
Se priset!

Care för Armstöd
309 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Care WC-pappershållare som passar för montering på armstöd för WC-porslin.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.341.00.1 |
| Bredd | 98 mm |
| Längd | 168 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 168 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Care |
| Typ | Toalettpappershållare |
| RSK-nr | 8865882 |
| EAN-nr | 4025410645654 |

