Toalettpappershållare Katrin Gigant Rostfri
Rek. pris 2 339 kr
fr.943 kr
Se priset!
Välj variant

Gigant Rostfri
943 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väldesignad och funktionell toalettpappersdispenser som gör det enkelt att hålla en god handhygien. Dispensern passar bra på offentliga toaletter samt hygienutrymmen där en stark image är viktig. Designen med avfasade kanter gör dispensern elegant, samtidigt som den är robust, tålig och enkel att rengöra. Ett praktiskt inspektionsfönster visar hur mycket papper som finns kvar och gör det enkelt att se till att du aldrig får slut på papperrullar.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Väldesignad och funktionell toalettpappersdispenser som gör det enkelt att hålla en god handhygien. Dispensern passar bra på offentliga toaletter samt hygienutrymmen där en stark image är viktig. Designen med avfasade kanter gör dispensern elegant, samtidigt som den är robust, tålig och enkel att rengöra. Ett praktiskt inspektionsfönster visar hur mycket papper som finns kvar och gör det enkelt att se till att du aldrig får slut på papperrullar.
Produkten passar
Katrin Gigant toalettpappersrulle i storlek S och M/L
Produktinformation
- Toalettdispenser för Jumborullar i borstat stål
- Kompakta toalettrullar för offentliga miljöer
- Robust och driftsäker dispenser
- Kontrollfönster visar när det är dags att fylla på
- Enkel att öppna och ladda
- Välj mellan kvalitetsnivåerna Katrin - bra prestanda för alla behov och Katrin Plus - bäst prestanda för extra omsorg, både för miljön, hygienen och besökaren
Katrin Gigant toalettpappersrulle i storlek S och M/L
Produktinformation
- Toalettdispenser för Jumborullar i borstat stål
- Kompakta toalettrullar för offentliga miljöer
- Robust och driftsäker dispenser
- Kontrollfönster visar när det är dags att fylla på
- Enkel att öppna och ladda
- Välj mellan kvalitetsnivåerna Katrin - bra prestanda för alla behov och Katrin Plus - bäst prestanda för extra omsorg, både för miljön, hygienen och besökaren
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Bredd | 250, 300 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Borstat Stål |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Gigant |
| Djup | 129 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 989660, 992967 |
| Storlek | S, M/L |
| Höjd | 250, 300 mm |
| Vikt | 1,697, 2,212 kg |
