Toalettpappershållare Millers Krom
Rek. pris 404 kr
297 kr
275 krSänkt pris!

Toalettpappershållare Millers Krom
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Toalettpappershållare från Millers. ETIM-klasskod: EC010553. Utsprång: 78 mm.
Recensioner
DanVerifierad köpare
för 1 år sedanFullt fungerande men väldigt repig på ovansidan i kromet!
Folke NVerifierad köpare
för 2 år sedanDen var tyvärr full av smårepor! Renoveringen drog iväg i tid så jag orkade inte skicka tillbaka den. Rekommenderar inte denna produkt!!
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400290904 |
| Bredd | 125 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Förkromad |
| CC-mått | 75 mm |
| Ytbehandling | Kromad |
| Höjd | 85 mm |
| Material | Metall |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7325920026316 |

