Toalettpappershållare Pressalit StyleBorstad mässing
326 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Högblank
Färg:
Borstad Mässing
limLim Pressalit Style
119 kr
Style
Borstad mässing
326 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PressalitBeskrivning
Toalettpappershållare ifrån Pressalit. Finns i flera färger.
Låt elegansen och din personliga stil skina igenom med Pressalit Style. De långa, eleganta och grafiska silhuetterna ger dig ett spännande uttryck i badrummet som inte bara är ett estetiskt lyft - utan visar även att du har fattat ett aktivt beslut om att låta extraordinär dansk design ingå i din heminredning.
Produkterna är enkla att montera med antingen medföljande skruvar eller med lim som kan köpas till.
Rengöring
Använd vanligt såpvatten. Du ska inte använda rengöringsmedel som innehåller klor eller slip- och etsmedel. Skölj av med rent vatten, och torka av med en mjuk trasa.
Produkterna är enkla att montera med antingen medföljande skruvar eller med lim som kan köpas till.
Rengöring
Använd vanligt såpvatten. Du ska inte använda rengöringsmedel som innehåller klor eller slip- och etsmedel. Skölj av med rent vatten, och torka av med en mjuk trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Pressalit |
| Art.Nr. | PR70200 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 83 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Längd | 170 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Borstad Mässing |
| Höjd | 43 mm |
| Vikt | 0,317 kg |
| Garanti | 2 år |
| Material | Zamak |
| Serie | Style |
| Typ | Toalettpappershållare |
| RSK-nr | 8744206 |
| EAN-nr | 5708590377445 |






