Toalettpappershållare Scandtap Steel Style
Rek. pris 829 kr
fr.585 kr
Se priset!
Välj variant

Steel Style
585 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Scandtap Steel Style är en toapappershållare i rostfritt stål. Den har en modern design som matchar blandare och övriga accessoarer.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Toalettpappershållare Scandtap Steel Style är en toapappershållare i rostfritt stål. Den har en modern design som matchar blandare och övriga accessoarer.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Recensioner
HansVerifierad köpare
för 1 år sedanDesignen samt i detta val, ytskiktet. Två saker som påverkar möjligheten att detaljkomponera.
+ Designen
+ Kvalitetskänslan
JohanVerifierad köpare
för 2 år sedanok design och funktion
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 15010P |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt, Matt |
| Bredd | 135 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Amber, Black, Classic, Coal, Original, Rust, Sand, Scrap, Shadow |
| Serie | Style |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 73 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Höjd | 88 mm |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |


