Toalettpappershållare Scandtap Style med Förvaringshylla - Rostfritt Stål
Rek. pris 1 195 kr
fr.1 149 kr
Se priset!
Välj variant

Style med Förvaringshylla - Rostfritt Stål
1 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Scandtap Style med förvaringshylla i slimmat formspråk. Utformad med en hylla för praktisk förvaring av mindre föremål.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Toalettpappershållare Scandtap Style med förvaringshylla i slimmat formspråk. Utformad med en hylla för praktisk förvaring av mindre föremål.
Fördelar:
- Slimmat formspråk som kompletterar moderna badrum
- Hylla för praktisk förvaring av mindre badrumsartiklar
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål för lång livslängd
- Slimmat formspråk som kompletterar moderna badrum
- Hylla för praktisk förvaring av mindre badrumsartiklar
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål för lång livslängd
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Yta | Borstad |
| Bredd | 150 mm |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Original, Sand, Shadow |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Style |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 70 mm |
