Toalettpappershållare Smedbo House R341Vit
Rek. pris 520 kr
394 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Matt Vit

House R341
Vit
394 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Smedbo House R341 är en stilren toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare Smedbo House R341 är en stilren toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RX341 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Matt Vit |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7391447088427 |



