Toalettpappershållare Smedbo House R3411Svart
Rek. pris 560 kr
399 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Svart

House R3411
Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Smedbo Home R3411 är en elegant toalettpappershållare i fast modell. Denna hållare skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare Smedbo Home R3411 är en elegant toalettpappershållare i fast modell. Denna hållare skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RB3411 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 152 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Längd | 152 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | RB3411 |
| Serie | House |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7391447090246 |



