Toalettpappershållare Smedbo Ice OK3414 Krom
Rek. pris 686 kr
602 kr
Se priset!
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Ice OK3414 Krom
602 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare med lock i polerad krom. Dold fastsättning. De monteringsplattor som medföljer produkten är anpassad för montering med skruv
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare med lock i polerad krom. Dold fastsättning. De monteringsplattor som medföljer produkten är anpassad för montering med skruv
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 311556 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 118 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | OK3414 |
| Serie | Ice |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7391447076943 |



