Toalettpappershållare Smedbo Outline FK602 Rostfri
1 690 kr

Outline FK602 Rostfri
1 690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare i polerat rostfritt stål. Kvadratisk.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Anna-KarinVerifierad köpare
för 5 år sedanPassar bra varsom helst
+ Tung , står stabilt
- Vassa kanter/hörn om man går nära
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK602 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 175 mm |
| Utförande | Golvstående |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Serie | Outline Lite |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 175 mm |
| EAN-nr | 7391447041668 |

