Toalettpappershållare Theofils Dijon med LockMatt Svart
325 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Matt Svart
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon med Lock
Matt Svart
325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Theofils Dijon är en stilren detalj för ditt badrum med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettpappershållare Theofils Dijon är en stilren detalj för ditt badrum med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000080 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 136 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Matt Svart |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 138 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7332466053065 |
