Toapappershållare Duschbyggarna Gold med Lock
1 510 kr
1 133 krSpara 25 %Kampanj
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold med Lock
1 133 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Duschbyggarna Gold med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Gold med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1803 |
| Bredd | 137 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Gold |
| Material | Mässing |
| Serie | Gold |
| Typ | Toapappershållare |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 143 mm |
| EAN-nr | 7340138769206 |
