Toapappershållare med Lock Duschbyggarna Dark Rose
1 640 kr
1 230 krSpara 25 %Kampanj
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose
1 230 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Duschbyggarna Dark Rose med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Dark Rose med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2003 |
| Bredd | 137 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Dark Rose |
| Material | Mässing |
| Serie | Dark Rose |
| Typ | Toapappershållare |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 143 mm |
| EAN-nr | 7340138769602 |
