Hörntvålkorg Smedbo Sideline D3031Svart
Rek. pris 1 080 kr
877 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Sideline D3031
Svart
877 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg hörn från Smedbo Sideline med dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DB3031 |
| Bredd | 270 mm |
| Material | Mässing |
| Typ | Hörnhylla |
| Montering | Skruvas |
| Yta | Matt |
| Färg | Svart |
| Höjd | 70 mm |
| Serie | Sideline |
| Antal | 1 st/frp |
| Djup | 200 mm |
| EAN-nr | 7391447090192 |


