Hörntvålkorg Smedbo Sideline DK1021 Krom
Rek. pris 860 kr
584 kr
Se priset!

Sideline DK1021 Krom
584 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hörntvålkorg 2 nivåer i polerad krom. Dold fastsättning. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Hörntvålkorg 2 nivåer i polerad krom. Dold fastsättning. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK1021 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 165 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Sideline |
| Typ | Hörnhylla |
| Djup | 165 mm |
| Höjd | 295 mm |
| EAN-nr | 7391447034516 |


