Hörntvålkorg Smedbo Sideline DK2021 Krom
Rek. pris 660 kr
454 kr
Se priset!

Sideline DK2021 Krom
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg hörn i polerad krom. Dold fastsättning. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK2021 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 195 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Sideline |
| Typ | Hörnhylla |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 60 mm |
| EAN-nr | 7391447034424 |



