Tvåldispenser Bemeta Omega Mini Krom/Glas
795 kr

Omega Mini Krom/Glas
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Bemeta Omega är en liten kromad tvåldispenser i glas.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104109102 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Typ | Tvålpump |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Omega |
| Volym | 200 ml |
| Höjd | 145 mm |
| Djup | 100 mm |

