Tvåldispenser Geesa Nemox Krom
1 295 kr

Nemox Krom
1 295 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvåldispenser Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet med kapacitet på 150 ml. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Tvåldispenser Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet med kapacitet på 150 ml. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Art.Nr. | 916527-02 |
| Bredd | 55 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Förkromad mässing/Zamak |
| Serie | Nemox |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| EAN-nr | 8712163184177 |

