Tvåldispenser Geesa Nemox
fr.1 495 kr
Välj variant

Nemox
1 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvåldispenser Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet med kapacitet på 150 ml. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Tvåldispenser Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet med kapacitet på 150 ml. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Bredd | 66 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Guld, Borstad Svart, Matt Svart |
| Produkttyp | Tvålpump |
| Höjd | 147 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Serie | Nemox |
| Djup | 102 mm |
| Material | Lackerad mässing/Zamak, PVD-behandlad mässing/Zamak |

