Tvåldispenser Katrin Stål 1000 ml
Rek. pris 3 679 kr
fr.919 kr
Se priset!
Välj variant

Stål 1000 ml
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvåldispenser Katrin 1000 ml är en låsbar tvåldispenser som passar i de flesta miljöer. Finns i borstat rostfritt stål och vitlackerad metall. Patron och pump bildar en sluten enhet, vilket motverkar läckage och tilltäppning i pumpen. Påfyllning sker med Katrin Foam Soap art nr 71399357.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Tvåldispenser Katrin 1000 ml är en låsbar tvåldispenser som passar i de flesta miljöer. Finns i borstat rostfritt stål och vitlackerad metall. Patron och pump bildar en sluten enhet, vilket motverkar läckage och tilltäppning i pumpen. Påfyllning sker med Katrin Foam Soap art nr 71399357.
Produktinformation
• Elegant tvåldispenser för ett stort urval av tvålar och handdesinfektion
• Robust och driftsäker dispenser
• Kontrollfönster visar när det är dags att fylla på
• Enkel att montera och använda
• Välj mellan Katrins skumtvål, flytande tvål, duschtvål och desinfektion 1000 ml
• Alla tvålar finns med eller utan doft, välj mellan Sunny Garden, Arctic Breeze och Pure Neutral
• Elegant tvåldispenser för ett stort urval av tvålar och handdesinfektion
• Robust och driftsäker dispenser
• Kontrollfönster visar när det är dags att fylla på
• Enkel att montera och använda
• Välj mellan Katrins skumtvål, flytande tvål, duschtvål och desinfektion 1000 ml
• Alla tvålar finns med eller utan doft, välj mellan Sunny Garden, Arctic Breeze och Pure Neutral
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Borstat Stål, Vit |
| Volym | 1 l |
| Djup | 128 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Typ | Tvåldispenser |
| Vikt | 1,485 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 982517, 993063 |
| Material | Rostfritt stål, Stål |
