Tvålfat Beslagsboden 560
Rek. pris 155 kr
fr.129 kr
Se priset!
Välj variant

560
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvålfat som är tillverkad av högkvalitativ polyresin, en plast som torkar till ett hållbart och slitstarkt material. Tvålfatet har en räfflad finish och en diameter på 122 mm. Den ska inte rengöras i diskmaskin.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Tvålfat som är tillverkad av högkvalitativ polyresin, en plast som torkar till ett hållbart och slitstarkt material. Tvålfatet har en räfflad finish och en diameter på 122 mm. Den ska inte rengöras i diskmaskin.
Egenskaper
- Yta: Matt färg och räfflad
- Material: Polyresin
- Diameter: 122 mm
- Yta: Matt färg och räfflad
- Material: Polyresin
- Diameter: 122 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB560B |
| Yta | Matt |
| Bredd | 115 mm |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit |
| Material | Polyresin |
| Typ | Tvålfat |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 0,027, 0,058 kg |
