Tvålfat Blomus SonoMicro chip
299 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
130 mm
Färg:
Microchip

Sono
Micro chip
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvålfat Blomus Sono är ett stilrent tvålfat. Det tillhör badrumsserien Sono med alla essentiella delar för ett fräscht, avslappnat badrum.
Varumärke
blomusBeskrivning
Tvålfat Blomus Sono är ett stilrent tvålfat. Det tillhör badrumsserien Sono med alla essentiella delar för ett fräscht, avslappnat badrum.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66289 |
| Bredd | 130 mm |
| Färg | Microchip |
| Typ | Tvålkopp |
| Djup | 100 mm |
| Material | Keramik |
| Serie | Sono |
| Höjd | 18 mm |
| EAN-nr | 4008832784125 |
