Tvålhållare Lavabo Luna
fr.479 kr
fr.335 krFrån 30 %Kampanj62 tim kvar!
Välj variant

Luna
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålhållare från Lavabo i serien Luna. Hållaren gör det möjligt att få bort tvålflaskan från diskhon, eftersom den är till för att hänga på väggen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvålhållare från Lavabo i serien Luna. Hållaren gör det möjligt att få bort tvålflaskan från diskhon, eftersom den är till för att hänga på väggen.
Fjädringen ger en vacker hotellkänsla till badrummet.Enkel montering på väggen med medföljande dubbelhäftande tejp.Kombinera hållaren med andra Luna-tillbehör i matchande färg.
Håldiameter: Ø28 mm
Håldiameter: Ø28 mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 57081L |
| Bredd | 50 mm |
| Montering | Tejpas |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |
| Serie | Luna |
| Typ | Tvålhållare |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 152 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Material | Mässing, Rostfritt stål |
