Tvålkopp Duschbyggarna Soft
630 kr
473 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvålkopp Soft från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp med en hållare med en kromad yta och en frostad glaskopp. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Soft från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp med en hållare med en kromad yta och en frostad glaskopp. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1509 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 110 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Soft |
| Typ | Tvålkopp |
| Djup | 129 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138722911 |
