Tvålkopp Hafa Nagano
790 kr

Nagano
790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HAFABeskrivning
Tvålkopp i rostfritt.
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1508014 |
| Längd | 185 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 111 mm |
| Höjd | 113 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Nagano |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| RSK-nr | 8969999 |
| EAN-nr | 7330027003993 |

