Tvålkorg Smedbo Sideline DK1002 Krom
Rek. pris 440 kr
309 kr
Se priset!

Sideline DK1002 Krom
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i polerad krom. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK1002 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 267 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Sideline |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 117 mm |
| Höjd | 105 mm |
| EAN-nr | 7391447034479 |



