Tvålkorg Smedbo Sideline DK1005 Krom
Rek. pris 297 kr
260 kr
Se priset!

Sideline DK1005 Krom
260 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i polerad krom.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK1005 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 126 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | DK1005 |
| Serie | Sideline |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 22 mm |
| EAN-nr | 7391447039986 |



