Tvålkorg Smedbo Sideline DK2011 Krom
449 kr

Sideline DK2011 Krom
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i polerad krom. Dold fastsättning. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 19897 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 220 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DK2011 |
| Serie | Sideline |
| EAN-nr | 7391447034400 |

