Tvålkorg Smedbo Sideline DS2001 Krom
Rek. pris 640 kr
438 kr
Se priset!

Sideline DS2001 Krom
438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i mattborstad krom. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DS2001 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 250 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Serie | Sideline |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 60 mm |
| EAN-nr | 7391447034394 |

