Tvålpump 250 ml Blomus Sono
fr.321 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Sono
321 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg tvåldispenser från Blomus. Sono finns i flera olika färger.
Recensioner
SvetlanaVerifierad köpare
för 1 år sedanPumpen gick sönder .
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Bredd | 85 mm |
| Längd | 95 mm |
| Färg | Beige, Brun, Magnet, Microchip, Svart, Vit |
| Produkttyp | Tvålpump |
| Serie | Sono |
| Volym | 250 ml |
| Höjd | 140 mm |
| Djup | 95 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Material | Keramik/Plast/Silikon, Keramik/Silikon |

