Tvålpump DuoBad Vilan
fr.970 kr
Se priset!
Välj variant

Vilan
970 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Tvålpump DuoBad Vilan med behållare i frostat glas. Finns i krom och satin.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Bredd | 68 mm |
| Färg | Krom, Satin |
| Typ | Tvålpump |
| Material | Glas |
| Serie | Vilan |
| Höjd | 180 mm |
| Djup | 120 mm |

