Tvålpump Habo Blossom
Rek. pris 160 kr
fr.102 kr
Se priset!
Välj variant

Blossom
102 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Tvålpump med hölje av plåt, invändigt plast. Tvålpumpen blir en fin inredningsdetalj i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 59 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Krom, Svart, Vit |
| Diameter | 59 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Material | Plast/plåt |
| Serie | Blossom |
| Produkttyp | Tvålpump |

