Tvålpump Kleine Wolke BelgranoBeige
Rek. pris 165 kr
132 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
76 mm
Färg:
Beige

Belgrano
Beige
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålpump Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tvålpump Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Ej diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 8614226854 |
| Bredd | 76 mm |
| Längd | 76 mm |
| Färg | Beige |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 127 mm |
| EAN-nr | 4004478337763 |
