Tvålpump Spirella Takeo
fr.211 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Takeo
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålpump Takeo från Spirella. Tillverkad i eco friendly bamboo. 100% naturfiber! Pumpen är utbytbar.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Tvålpump Takeo från Spirella. Tillverkad i eco friendly bamboo. 100% naturfiber! Pumpen är utbytbar.
Ej diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Bredd | 74 mm |
| Längd | 74 mm |
| Färg | Antracit, Grå, Taupe |
| Typ | Tvålpump |
| Tjocklek | 160 mm |
| Material | Bamboo |
| Serie | Takeo |
