Förvaring Beslag Design Handy Collector Silver
899 kr
719 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaring Handy Collector Silver från Beslag Design är ett perfekt komplement för förvaring av papper, flaskor, burkar m.m. Du kan lyfta ut väskan ur den medföljande ramen som skruvas fast i lådan och ta med den till återvinningscentralen. Korgen är tillverkad av tvättbart tyg med gummerad insida för enkel rengörning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förvaring Handy Collector Silver från Beslag Design är ett perfekt komplement för förvaring av papper, flaskor, burkar m.m. Du kan lyfta ut väskan ur den medföljande ramen som skruvas fast i lådan och ta med den till återvinningscentralen. Korgen är tillverkad av tvättbart tyg med gummerad insida för enkel rengörning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210003426 |
| Bredd | 270 mm |
| Färg | Nickel |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Modell | Utan Lock |
| EAN-nr | 7350005362584 |

