Tvättkorg Blomus Frisco
fr.1 299 kr
Välj variant

Frisco
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättkorg Frisco är en snygg öppna-och-stäng tvättkorg. Tack vare sin smala form passar den här moderna tvättkorgen var som helst. Frisco finns i fyra olika färger.
Varumärke
blomusBeskrivning
Tvättkorg Frisco är en snygg öppna-och-stäng tvättkorg. Tack vare sin smala form passar den här moderna tvättkorgen var som helst. Frisco finns i fyra olika färger.
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 5 år sedanÄlskar den! Så fin och jag är helnöjd
LoVerifierad köpare
för 5 år sedanSmidig, funktionell o snygg
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Bredd | 450 mm |
| Längd | 280 mm |
| Färg | Antracit, Sand, Taupe |
| Höjd | 700 mm |
| Material | Aluminium, Konstfiber |
| Modell | Med Lock |
| Serie | Frisco |
| Typ | Tvättkorg |

