Tvättkorg Gustavsberg Graphic Base Utdragbar
Rek. pris 2 221 kr
1 648 kr
Se priset!

Graphic Base Utdragbar
1 648 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättkorg Gustavsberg Graphic Base är utdragbar och passar till högskåpet Graphic Base. Den är utdragbar och löstagbar för enkelt kunna ta med den till tvättstugan. Passar för vänster- och högermontering.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättkorg Gustavsberg Graphic Base är utdragbar och passar till högskåpet Graphic Base. Den är utdragbar och löstagbar för enkelt kunna ta med den till tvättstugan. Passar för vänster- och högermontering.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB71GBLB30 |
| Bredd | 255 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Plast |
| Modell | Utan Lock |
| Serie | Graphic Base |
| Produkttyp | Tvättkorg |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 260 mm |
| Höjd | 460 mm |
| RSK-nr | 8865720 |
| EAN-nr | 7391530074801 |


