Tvättkorg Spirella Funwash-To Be Off-White
Rek. pris 451 kr
305 kr
Se priset!

Funwash-To Be Off-White
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snygg tvättkorg från Spirella med tryck. Två handtag och en snodd gör det enkelt att bära med sig tvätten till tvättstugan.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Snygg tvättkorg från Spirella med tryck. Två handtag och en snodd gör det enkelt att bära med sig tvätten till tvättstugan.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.19357 |
| Bredd | 400 mm |
| Färg | Offwhite |
| Modell | Utan Lock |
| Produkttyp | Tvättkorg |
| Tjocklek | 600 mm |
| Material | Polyester |
| Djup | 400 mm |
| EAN-nr | 7610583193575 |
