Tvättkorg Svedbergs Vit
fr.1 000 kr
Välj variant

Vit
1 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättkorg Svedbergs är en praktisk tvättkorg som passar till Svedbergs högskåp och finns i en låg variant och en lite högre variant. Den är enkel att lyfta ut och ta med till tvättmaskinen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättkorg Svedbergs är en praktisk tvättkorg som passar till Svedbergs högskåp och finns i en låg variant och en lite högre variant. Den är enkel att lyfta ut och ta med till tvättmaskinen.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Bredd | 317, 467 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 300 mm |
| Material | Metall |
| Modell | Utan Lock |
| Produkttyp | Tvättkorg |
| Höjd | 265, 500 mm |




