Eluttag 4AQUA Övre Lådan Höger Sida
Rek. pris 750 kr
517 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

4AQUA Eluttag placeras i den övre lådan på höger sida. Uttaget passar till Serie Slim, Slim H, 5-an, Classic och Minimal. IP 44-230V.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Eluttag placeras i den övre lådan på höger sida. Uttaget passar till Serie Slim, Slim H, 5-an, Classic och Minimal. IP 44-230V.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | U2001 |
| Montering | Skruv |
| Färg | Grå |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast/Metall |
| Serie | Slim, Slim H, Classic, 5-an, Minimal |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | El-uttag |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7340196416029 |
