Eluttag 4AQUA Spegelskåp Höger Sida
Rek. pris 750 kr
502 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Eluttag placeras i spegelskåpet på höger sida. IP 44-230V
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | U2002 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | El-uttag |
| Material | Plast/Metall |
| Yta | Högblank |
| Serie | Spegelskåp |
| Färg | Grå |
| Montering | Skruv |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 380 mm |
| EAN-nr | 7340196416036 |

