Bastuaggregat Harvia Top Steel M80 Svart
3 554 kr
Se priset!
bastustenBastusten Harvia AC3000 20 KG
169 kr
Top Steel M80 Svart
3 554 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bastuaggregat Harvia Top Steel M80 Svart är det traditionella väggmonterade bastuaggregatet som finländarna föredrar och där priset möter kvaliteten på ett sätt som värmer bastubadaren. Top Steel med sin enkla design är väl värd sin status som favoriten i otaliga bastur i de tusen sjöarnas land.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastuaggregat Harvia Top Steel M80 Svart är det traditionella väggmonterade bastuaggregatet som finländarna föredrar och där priset möter kvaliteten på ett sätt som värmer bastubadaren. Top Steel med sin enkla design är väl värd sin status som favoriten i otaliga bastur i de tusen sjöarnas land.
Obs! Bastustenar ingår ej, finns att köpa som tillval. Detta aggregat rymmer en stenmängd på 20 kg.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | HM800400BX |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 290 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Bastuvolym | 7-12 m3 |
| Färg | Svart |
| Min Höjd | 1900 mm |
| Effekt | 8 kW |
| Vikt | 16 kg |
| Serie | Top Steel |
| Typ | Bastuaggregat |
| Säkring | 16 A |
| Spänning | 400 V |
| EAN-nr | 6417659022118 |
