Bastuaggregat Narvi Minex 3 kWSvart
Rek. pris 5 963 kr
5 079 kr
Se priset!

Minex 3 kW
Svart
5 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NarviBeskrivning
Narvi Minex – elektriskt bastuaggregat är ett hållbart och elegant aggregat för små basturum.
Aggregatet är tillverkad av högklassig material och trots den minimala formen producerar den en lämplig bastuånga. Styrningen sker med manuella vridknappar som sitter fast i aggregatet.
Man kan justera tiden och temperaturen.
Narvi minex knatiga form gör det enkelt att installera aggregatet i ett hör.
Denna artikel inkluderar en styrenhet där vreden nere på aggregatet styr temperatur och tid.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 163262 |
| Bredd | 330 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Bastuvolym | 2-3 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| Produkttyp | Elektriskt Bastuaggregat |
| EAN-nr | 6417810028119 |



