Bastuaggregat Narvi Minex 3,6 kW
fr.4 701 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Minex 3,6 kW
4 701 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NarviBeskrivning
Narvi Minex – elektriska bastuaggregate är ett hållbart och elegant aggregat för små basturum.
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 163451N |
| Utförande | Med kontroll, Utan kontroll |
| Bredd | 330 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Bastuvolym | 2-3, 2-4 m3 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 3,6 kW |
| Typ | Elektriskt Bastuaggregat |

