Bastuarmatur Sauna Sweden med Glaskupa
445 kr
Se priset!

med Glaskupa
445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Bastuarmatur med glaskupa, för glödlampa för montering i bastu.
Passar glödlampor med sockel E27 och max 60 W. Armaturen är IP54-klassad och tål temperaturer upp till 125 grader C.
OBS! Glödlampa ingår ej.
OBS! Glödlampa ingår ej.
Recensioner
BastubadarenVerifierad köpare
för 4 år sedanSom förväntat dock satt en kopplingplint fast så sockeln gick sönder vid inkopplade. Finns att beställa lösa från andra ställen men tråkigt på en ny lampa.
+ Enkel
- Gick sönder
PierreVerifierad köpare
för 4 år sedanOk för pengarna. Ingen superkvalité, rätt plastig men gör jobbet, det lyser och för en rimlig peng.
+ Billig
- Plastig
Weine AVerifierad köpare
för 4 år sedanOk som förväntat
MatsVerifierad köpare
för 5 år sedanSnabbt och smidigt
Nöjd kundVerifierad köpare
för 5 år sedanSnabbt. Korrekt. Rekommenderas!
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 943749 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP54 |
| Montering | Vägg |
| Bredd | 11 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Produkttyp | Bastulampa |
| Längd | 21 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| EAN-nr | 4005531037491 |

