Bastulampa Harvia
246 kr
Se priset!

Bastulampa Harvia
246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bastulampa Harvia och lampskärmar ger ett behagligt, mjukt ljus i din bastu som står för harmoni och bastuns stämning. Bastulampan och lampskärmen i trä har en enkel, klassisk stil som passar de flesta bastuinredningar. Lampan är enkel att installera och behaglig att se på.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastulampa Harvia och lampskärmar ger ett behagligt, mjukt ljus i din bastu som står för harmoni och bastuns stämning. Bastulampan och lampskärmen i trä har en enkel, klassisk stil som passar de flesta bastuinredningar. Lampan är enkel att installera och behaglig att se på.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAS21060T |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Montering | Vägg |
| Vikt | 0,45 kg |
| Produkttyp | Bastulampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 210 cm |
| Djup | 90 cm |
| EAN-nr | 6410041024066 |
