Bastudörr Sauna Sweden Benelux Al1900x700 mm, Klarglas
Rek. pris 9 523 kr
7 619 kr
7 440 krSänkt pris!
Vald variant
Längd:
1900 mm
Glastyp:
Klarglas

Benelux Al
1900x700 mm, Klarglas
7 440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

BeneLux bastudörr är en bastudörr med eleganta gångjärn och fint handtag i trä och rostfritt stål. Medföljer magnetlist som stänger dörren effektivt.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
BeneLux bastudörr är en bastudörr med eleganta gångjärn och fint handtag i trä och rostfritt stål. Medföljer magnetlist som stänger dörren effektivt.
Dörren är både vänster och högerhängd. Karm i Al.
Glasets mått: 620x1935mm. i tvärsnitt. 2,5 cm kortare glas.
Glasets mått: 620x1935mm. i tvärsnitt. 2,5 cm kortare glas.
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 100095 |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 70 mm |
| Längd | 1900 mm |
| Montering | Höger/vänsterhängd |
| Vikt | 35 kg |
| Bredd | 70 cm |
| Glastyp | Klarglas |
| Serie | Benelux |
| Typ | Bastudörr |
| Material | Al |

