Glasdörr Harvia Black Line Klar 7x19
2 979 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glasdörr Harvia Black Line är en utmärkt lösning för utrymmen som kräver särskilt god fukttålighet av materialen. Harvias stiliga glasdörrar låter dig skapa just det utseendet till din inredning som du vill ha och ger din inredning det där lilla extra. Harvias estetiskt vackra glasdörr ger bastu- och badrummet en mjuk stämningsbelysning och en känsla av utrymme.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Glasdörr Harvia Black Line är en utmärkt lösning för utrymmen som kräver särskilt god fukttålighet av materialen. Harvias stiliga glasdörrar låter dig skapa just det utseendet till din inredning som du vill ha och ger din inredning det där lilla extra. Harvias estetiskt vackra glasdörr ger bastu- och badrummet en mjuk stämningsbelysning och en känsla av utrymme.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | D71904BL |
| Färg | Svart/Klarglas |
| Vikt | 31 kg |
| Bredd | 69 cm |
| Höjd | 189 cm |
| Serie | Black Line |
| Produkttyp | Bastudörr |
| Färg Stomme | Svart |
| Djup | 92 cm |
| EAN-nr | 6417659028707 |
