Armstöd Tylö Classic Slim Asp
Rek. pris 3 775 kr
fr.3 322 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Armstöd Classic Slim Asp från Tylö är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Armstödet passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Varumärke
TylöBeskrivning
Armstöd Classic Slim Asp från Tylö är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Armstödet passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Detta armstöd finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394500T |
| Utförande | Hög, Låg |
| Bredd | 446, 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 672, 1073 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Armstöd |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x446, 66x598 mm |

