Bastu Thermo-Hygrometer SAWOAsp

Bastu Thermo-Hygrometer SAWO
Asp
Beskrivning
Bastutermometer & Hygrometer i liggande design
- Temperaturmätning 0–120 °C – tydlig och noggrann visning
- Inbyggd hygrometer – visar luftfuktigheten för optimal bastukänsla.
- Tillverkad i asp – ljust, tåligt träslag som passar perfekt i bastumiljö.
- Elegant design med fasade kanter – en exklusiv detalj i bastun.
- Liggande modell – passar perfekt på väggen eller bastuhyllan.
Mått:
- Bredd: 20 cm
- Höjd: 12,5 cm
- Djup: 3 cm
SAWO har ett brett urval av tidlösa bastutillbehör i cederträ, asp och furu. Välj dina favoriter för att anpassa bastun så att den blir precis som du vill ha den.
Termo- och hygrometrar är det traditionella sättet att visa när bastun är redo för bad. Välj bland flera olika former och stilar för att visa bastuns temperatur och luftfuktighet. Tillgängliga material är ceder, asp, furu och täljsten.
Egenskaper
| Varumärke | SAWO |
| Art.Nr. | 164834 |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Typ | Bastu Thermo-Hygrometer |
| Material | Asp |
| Tillverkarens Art.Nr. | 221-THA |
| Djup | 30 mm |
| EAN-nr | 6430011648344 |

